Naujienos

2022 m. balandžio 7-8 dienomis Vilniuje vyko  Europos fotonikos pramonės konsorciumo susirinkimas.

Europos fotonikos pramonės konsorciumas (EPIC – EUROPEAN PHOTONICS INDUSTRY CONSORTIUM)  sukvietės savo narius į visuotinį metinį susirinkimą Vilniuje. 

Daugiau nei 170 fotonikos ir lazerių verslo atstovų iš įvairių Europos šalių Vilniuje aptarė sektoriaus tendencijas, iššūkius ir galimybes bei išplėtė bendradarbiavimo tinklą. Renginyje dalyvavo LR Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Svečiams ekskursijas po gamyklas vedė ir dviejų dienų renginį rėmė Lietuvos lazerių asociacija bei jos narės: LIGHT CONVERSION, „Altechna“, EKSPLA, „EKSMA Optics“, „OPTOMAN“, „Workshop of Photonics“, „QS LASERS“, „OPTOGAMA„, „Elas“, „Litilit“, „3photon“, „DMC“, „Femtika“, „Lidaris“ ir „Optonas“.

EPIC yra pirmaujanti pasaulyje pramonės asociacija, kuri skatina tvarią fotonikos srityje dirbančių organizacijų plėtrą Europoje. Šiai asociacijai atstovauja daugiau kaip 750 įmonių, ji puoselėja aktyvią fotonikos ekosistemą, skatina technologinę ir komercinę pažangą, teikia įvairią pagalbą bendrovėms.

Asociacija skelbia rinkos ir technologijų ataskaitas, organizuoja techninius seminarus ir verslo apskritojo stalo diskusijas, remia ES finansavimo pasiūlymus, propaguoja švietimo ir mokymo veiklą, rūpinasi sektoriaus pristatymu parodose.

Nuotraukos iš renginio.