ketinimu protokolas koreja
Naujienos

2022 m. liepos 4-8 dienomis Lietuvos lazerių asociacija (LLA) organizavo delegacijos vizitą į Pietų Korėją. Vizito tikslas – dalyvauti „Laser Korea 2022“ parodoje, suintensyvinti bendradarbiavimą, rasti naujų klientų ir veiklos sąlyčio taškų.

Vizito metu LLA su „Korean Society of Laser Processing“ pasirašė ketinimų protokolą, kuriuo sutarta vystyti bendradarbiavimą tarp asociacijų ir įmonių-narių kuriant naujas lazerines technologijas bei diegiant jas pramonėje. Surengto seminaro metu abiejų pusių atstovai turėjo galimybę pristatyti savo kompetencijas bei veiklos sritis.

Šių metų gegužės mėnesį FTMC ir KIMM institutui Vilniuje pasirašius ketinimų protokolą, buvo surengtas vizitas į instituto laboratorijas siekiant skatinti kartu kurti lazerines technologijas, išnaudojant Lietuvos įmonių stiprybes optinių komponentų ir lazerių srityse su KIMM prieiga prie didelės Korėjos pramonės elektronikoje ir kitose sferose. Lietuvos delegaciją lydėjo ir ambasadorius Pietų Korėjoje Ričardas Šlepavičius kartu su komanda.

Vykusioje parodoje „Laser Korea 2022“ tiesiogiai dalyvavo aštuonios Lietuvos įmonės, dar keturios – buvo atstovaujamos per vietinius tiekėjus.

Dalyvavimas parodoje „Laser Korea 2022“ dalinai finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Lazerinių technologijų eksporto plėtra“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0012).