Naujienos
Japonija – viena didžiausių Azijos Ramiojo vandenyno regiono lazerinių technologijų rinkų. Didindama savo investicijas į mokslą bei technologinę pažangą Japonija išlieka stipria Lietuvos lazerių sektoriaus partnere. Remiantis 2023 m. Lietuvos lazerių asociacijos surinktais duomenimis, tai buvo ketvirta pagal pardavimus Lietuvos lazerinių technologijų eksporto kryptis.
Balandžio 24 -26 d. vykusioje OPIE’24 parodoje Lietuvos lazerių sektorių ir Lietuvoje kuriamas inovacijas pristatė ar buvo atstovaujamos net 12 sektoriaus įmonių. Tai viena didžiausių su lazeriais ir optinėmis technologijomis susijusių parodų Japonijoje, kurioje dalyvauja žymiausi mokslininkai, inžinieriai, ieškantys sprendimų mokslinių tyrimų ir plėtros bei produktų kūrimo iššūkiams spręsti.
Lietuvos įmonės iš lazerių sektoriaus į OPIE’24 parodą atvyko siekdamos pristatyti savo produkciją bei technologijas. „Dalyvavimas tokiame renginyje suteikia puikią galimybę ne tik pritraukti tarptautinę dėmesį į savo produktus, bet ir įgyti naujų verslo partnerių bei rasti potencialių klientų“ – teigė K. Ananičienė, Lietuvos lazerių asociacijos vykdančioji direktorė.
Be to, OPIE’24 paroda suteikia puikią galimybę įgyti vertingų žinių iš kitų pramonės lyderių bei stebėti naujausias rinkos tendencijas ir inovacijas. Tai yra esminis renginys, kuris prisideda prie Lietuvos lazerių sektoriaus augimo, inovacijų sklaidos ir tarptautinės įvaizdžio stiprinimo.
Dalyvavimas OPIE’24 parodoje yra strateginis žingsnis, leidžiantis Lietuvos lazerių sektoriaus įmonėms išlikti konkurencingomis ir žengti į priekį tarptautinėje optinės technologijos rinkoje. Nacionalinio stendo rengimas ir įmonių dalyvavimas dalinai finansuotas Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis (proj. Nr. 11-04-16.1.1.K-003).